Ostatnia aktualizacja wpisu – 22.10.2024. Wszystkie aktualizacje wpisu – 30.11.2023, 19.09.2024, 22.10.2024. Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa wyższego otrzymanych w 2024 roku w ramach konkursu „Organizowanie i animowanie działań na rzecz środowiska akademickiego”.
1. Kontakt z organizacją i podstawowe informacje
Adres mailowy: skn.negocjator@gmail.com
Strona internetowa: https://negocjator.pl/
Profile w mediach społecznościowych:
Instagram: https://www.instagram.com/sknnegocjator/
Facebook: https://www.facebook.com/SKNNego 8
Adres siedziby: Szkoła Główna Handlowa w Warszawie Al. Niepodległości 162, pokój 213G (budynek główny) 02-554 Warszawa
Aktualny Zarząd: Prezeska Gabriela Bagan
Opiekun Koła: dr Grzegorz Myśliwiec
2. Historia działalności Koła:
Studenckie Koło Naukowe NEGOCJATOR, działające przy Katedrze Rozwoju Kapitału Ludzkiego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, jest organizacją skupiającą osoby zainteresowane nie tylko technikami negocjacyjnymi i szeroką pojętą psychologią. Koło to także ludzie, którzy chcą nauczyć się poprawnej i efektywnej autoprezentacji, zdobyć bogate doświadczenie na polu zarządzania ludźmi, jak i poszerzyć bazę kontaktów biznesowych. Rozbudowana oferta koła świadczy o wielowymiarowym charakterze i zróżnicowanych zainteresowaniach ich członków i członkiń.
Studenckie Koło Naukowe Negocjator zostało utworzone w 2001 roku przez grupę studentów, którzy zafascynowani negocjacjami, komunikacją oraz innymi umiejętnościami „miękkimi”, nie mogli pozwolić na to, aby posiadana przez nich wiedza pozostała tylko w ich zasięgu.
3. Profil Koła Naukowego oraz oferta:
SKN Negocjator należy do kół o profilu mieszanym. Pozwala to w praktyce rozwijać umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne: uczestniczyć w spotkaniach klubowych, seminariach i warsztatach, podnosić kompetencje organizacyjne poprzez współpracę i
organizację wielu różnorodnych projektów i inicjatyw. We współpracy z partnerami, firmami, firmami edukacyjnymi i innymi organizacjami, członkowie mogą zdobywać umiejętności i kompetencje oraz doświadczenie potrzebne w przyszłej kariery. Rozwój tych filarów opiera się na przyjaznej atmosferze wzajemnego wsparcia i integracji.
4. Oferta w punktach (streszczenie informacji):
Oferta zewnętrzna:
● Warsaw Negotiation Round – Międzynarodowy turniej negocjacyjny. WNR rok po roku jednoczy studentów najwyższej klasy prawa, ekonomii i szkół biznesu z całego świata. Przez cały turniej uczestnicy, napędzani pasją do negocjacji i chęcią rywalizacji, dostają szansę na negocjacje w oparciu o profesjonalne scenariusze. Ich wysiłki oceniają światowej klasy eksperci z takich uczelni jak Uniwersytet Harvarda czy Uniwersytet Oksfordzki.
● Studencki Turniej Negocjacyjny – Turniej realizowany jest w dwóch etapach. Uczestnicy przygotowują się na podstawie otrzymanego scenariusza, którego tematyka jest biznesowa lub ekonomiczna. Celem każdego zespołu jest uzyskanie jak największej liczby punktów. Uczestnicy walczą nie tylko o tytuł Mistrza Polski Negocjacji, ale również o zagwarantowane miejsce w turnieju WNR.
● Konferencja Celuj w Przyszłość – Rokrocznie odbywająca się dwudniowa konferencja, która ma za zadanie zachęcić studentów do myślenia o swojej przyszłej ścieżce kariery jeszcze w trakcie nauki i pokazać im różne ścieżki rozwoju.
● Projekt The Deal – To studencka konferencja poświęcona profesjonalnym negocjacjom na szczycie, zawieraniu kontraktów, budowaniu trwałych relacji biznesowych oraz kształceniu w sobie osobowości lidera.
● PressEnter –Turniej autoprezentacji skierowany do studentów z całej Polski, połączony z panelami eksperckimi. Najlepsi uczestnicy podczas finału są oceniani przez ekspertów z zakresu poprawności językowej, storytellingu, public speaking, mowy ciała i emisji głosu.
● Game of Minds – połączenie gry fabularnej z treningiem negocjacyjnym w stylu Role-Playing Game. GoM jest otwartym wydarzeniem, o niskim progu wejścia, dla osób, które przez zabawę, chcą nabyć doświadczenia w zakresie negocjacji.
● Warsaw Negotiation Game – Turniej Negocjacyjny skierowany do licealistów. Celem projektu jest zainteresowanie młodych ludzi światem negocjacji, a przez to rozwinięcie umiejętności miękkich i poprawienie komunikacji międzyludzkiej, tak potrzebnej w dzisiejszych czasach.
Oferta wewnętrzna (dla członków Koła):
● Spotkania Wtorkowe – Regularne spotkania koła, na których członkowie trenują swoje umiejętności negocjacyjne, poszerzają swoją wiedzę z zakresu kompetencji miękkich, nierzadko w spotkaniach uczestniczą zaproszeni goście.
5. Linki do mediów i ciekawostek:
Ciekawostki:
Mistrzowie Świata w negocjacjach (2014)
Zwycięzcy międzynarodowego turnieju negocjacyjnego w Lipsku
Nagroda „Projekt roku” Ministerstwa Nauki i SW dla WNR
Konferencja „The Deal” w gronie 10 najlepszych projektów wg Fundacji im. L.Pagi (2016)
Link do przykładowego turnieju- Warsaw Negotiation Round:
https://www.facebook.com/theWNR
Link do przykładowej konferencji- Konferencja Celuj w Przyszłość:
https://www.facebook.com/celujwprzyszlosc
Publikacje:
„Przychodzi baron do szejka, czyli negocjacje w praktyce”, Łukasz Wasilewski, Michał Wojtczak, Wojciech Skrobisz
„Przychodzi Olaf do Brunhildy, czyli negocjacje w praktyce”, Łukasz Wasilewski, Michał Wojtczak
„Negocjuj!” Wojciech Poniatowski, Wojciech Sambor
„Scenariusze negocjacji biznesowych – trening umiejętności”, Wojciech Skrobisz, Wojciech Sambor, Dariusz Babrzyński, Rafał Łabędzki
„Negocjuj! 2” Marcin Luziński, Michał Zimiński
„Nego-trening, praktyczne scenariusze negocjacyjne”, Bartosz Dominikowski, Marcin Grabowski